Gizlilik Politikası ve Şartlar

İçerik ve Yasal Uyarılar

Kredinotlarin.com sitesinde yayınladığımız içerikler bilgi edinme amaçlı olarak yayınlanmış olmakla birlikte sitemiz içinde yayınlanan içeriklerin eksiksiz ve güncellenmiş olduğuna dair hiçbir şekilde beyan ve taahhütte bulunmamaktayız.

Dış Bağlantılar

kredinotlarin.com sitesinde bir içeriği daha anlaşılabilir ve doğrudan anlatmak için kullandığımız URL, link gibi dış bağlantılar, sitemizin sorumluluğunda değildir. Eğerkredinotlarin.com sitesinde kanuna aykırı olacak bir içerik bulunduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Çerezler

Kullanıcıların daha iyi bir web deneyimi yaşamaları amacıyla kredinotlarin.com platformu çerez kullanma hakkına sahiptir.

HAK SAHİPLERİNE VE YASAL MAKAMLARA

 

Kredinotlarin.com sitesinde yer alan bütün görsel içerikler, logolar ve hesaplama-analiz araçları marka sahibinindir ve izinsiz alınması, çoğaltılması yasaktır.

Web sitemizde yayınlamış olduğumuz bütün içerikler özgün bir şekilde hazırlanmış olup, izinsiz bir şekilde çoğaltılması, kullanılması ve yayınlanması yasak olmakla birlikte, destek almak isteyen kullanıcılar için iletişim adresimiz aşağıda bulunmaktadır.