Hakkımızda

2017 yılının Mart ayında ülkemizde yaşanan bankacılık, kredi ve finans alanındaki gelişmeleri en hızlı, en gerçekçi ve en anlaşılabilir haliyle ele almak ve ziyaretçilerimizi bu alanda bilinçlendirmek amacıyla yayın hayatımıza başladık.

Kredinotlarin.com, hiçbir kurum veya kuruluşa bağlı olmaksızın ve hiçbir kurumdan destek almadan yayın hayatına başladı ve halen bu çizgide yayın hayatına devam etmektedir. Genel Misyonumuz bilgi kirliliğinin önüne geçerek bankacılık ve finans alanlarında insanların ihtiyacı olan konularda doğru çözümler sunmaktır. Bu sayede, sitemizi ziyaret eden kullanıcıların herhangi bir başka kaynağa ihtiyaç duymadan bu alanda karşılaştıkları her duruma doğru çözümler sunmayı hedeflemekteyiz.

Faaliyet Alanlarımız ve İçerik Konularımız

Özellikle bankacılık, finans, kredi, yatırım araçları ve ekonomi alanlarını kapsayan her alanda içerik üretmeye, bu alanlarda en çok karşılaşılan sorunlara cevap aramakta ve bu alanlarda edinilen tecrübelerden yola çıkarak ziyaretçilerimize en doğru ve kısa yolu göstermek gibi bir misyona sahibiz.

Ele aldığımız konuları en doğru ve en güncel şekilde ele almak ve ziyaretçilerimize aktarmak istiyoruz. Bu sebeple de sektörün öncü firmaları ve öncü yayın kuruluşlarını düzenli olarak takip etmekte, bu alanda içerik üreten uzman kişilerin yorumlarını ciddi bir analizden geçirerek sağlıklı bir sonuç elde etmeye çalışmaktayız.

Sitemizin amacı herhangi bir bankanın veya finans kuruluşunun reklamını yapmak değil, yalnızca ziyaretçilerimizin bu alanda daha bilinçli tercih yapmalarını sağlamaktır. Bu amaca yönelik hazırladığımız içeriklerimiz ile de bu alanlarda cevaplanmamış herhangi bir soru bırakmamaya özen göstermekteyiz.