İGDAŞ Doğalgaz Faturası Taksitlendirme Nasıl Yapılır?

31 Eki, 2017 / Son Güncelleme: 26 Şub, 2018
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

İstanbul genelinde 6 milyondan fazla İGDAŞ abonesi bulunuyor. Özellikle dış cephe yalıtımı olmayan binalara kış aylarında kabarık faturalar geliyor. 1.500 TL asgari ücret alırken kış ayında 500-600 lirayı geçen faturalar tüketicilerin kara kara düşünmesine sebep oluyor. Türkiye’nin her bölgesine kesintisiz gaz dağıtımı yapan İGDAŞ, tüketicileri sevindirecek bir hamle yaparak doğalgaz ödemelerini taksitlendirme seçeneğini sunuyor. Anlaşmalı bankalar aracılığıyla doğalgaz faturaları vade farkı olmadan 3-4 taksit ödenebilecek. Özellikle müşteri potansiyelini arttırmak isteyen bankaların ilgisini çeken doğalgaz taksitlendirme, bankaların kampanyalarına SMS yoluyla katıldıktan sonra İGDAŞ veznelerinden veya internet bankacılığından kredi kartı ile yapılabilecek.

İGDAŞ Faturası Taksit Yapan Bankalar

Bankaların yaptığı anlaşmalar belirli bir tarihe kadar geçerli olması nedeniyle, bazı bankalar doğalgaz faturası ödemelerinde ücretsiz taksitlendirmeye devam ederken bazı bankalar kampanyayı iptal ediyor. Güncel olarak İGDAŞ faturası taksitlendirme yapan bankaları aşağıdaki listemizden inceleyebilirsiniz. Kredi kartına sahip olduğunuz bankanın İGDAŞ kampanyasına, banka sisteminde bulunan cep telefonundan SMS ile katıldıktan sonra ödemelerinizi taksitle gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyaya katılmadan önce yapılan doğalgaz faturası ödemeleri kampanyaya dahil değildir.

Garanti Bankası “Doğalgaz faturası ödemelerine ücretsiz 3 taksit!”

Garanti bankası İGDAŞ kampanyasından yararlanmak için, ilk harcamadan önce GAZ yazıp 3340’a SMS gönderilmesi ya da BonusFlaş uygulamasını Apple Store veya Google Play’den indirerek “Hemen Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir. Bonus Flexi ve Flexi kartlarından birini kullananlar ise ilk harcamadan önce EVET GAZ yazıp, bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340’a göndermesi yada BonusFlaş’tan aynı adımları izleyerek kampanyaya katılması gerekmektedir. Kampanya 16 Ekim 2017 – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında İGDAŞ veznelerinden ve www.igdas.istanbul sitesi üzerinden yapılacak doğalgaz faturası ödemelerinde geçerlidir.

Akbank “Doğalgaz faturalarına ücretsiz 4 taksit!”

Axess Kredi Kartı’na sahip olan Akbank müşterileri ilk harcamadan önce GAZ yazıp, 4566’ SMS göndererek 100 TL ve üzeri faturalarını İGDAŞ veznelerinden, Akbank Direkt, Akbank Şubeleri ve Akbank Telefon Şubesi’nden 31 Mayıs 2018‘e kadar 4 taksit ödeyebilirler.

TEB Bonus Card ile İGDAŞ ödemeleri ücretsiz 3 taksit!

16 Ekim 2017 – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında GAZ yazıp 4616’ya göndererek İGDAŞ veznelerinden veya www.igdas.com.tr üzerinden TEB Bonus Card ile yapacağınız doğalgaz faturası ödemelerini 3 taksit yapabilirsiniz.

Yapı Kredi World’e Özel 3 Taksit Fırsatı

30 Nisan 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanya, Yapı Kredi Kredi Kartları ile yapılan 100 TL ve üzeri tek çekim ödemeler masrafsız olarak 3 taksit olarak yapılandırılabilmektedir. Kampanyaya katılmak için İGDAŞ ödemesi sonrasında telefonunuza gelecek işlem şifresini, IGDAŞ boşluk mesaj olarak gelen işleme özel şifreyi yazıp 4454’e SMS göndererek katılabilirsiniz.

Finansbank CardFinans Yuvanızı Isıtacak 3 Taksit Fırsatı

3 Bin TL’ye kadar olan doğalgaz fatura ödemelerinde geçerli olan Finansbank CardFinans kampanyasına katılmak için 31 Mayıs 2018 tarihine kadar GAZ yazıp, bankanızda kayıtlı olan cep telefonu numaranızdan 2273’e SMS göndermeniz yeterlidir. Kampanyaya katıldıktan sonra yaptığınız ödemeler otomatik olarak taksitlendirilecektir. Ayrıca kampanyaya çağrı merkezlerinden de başvuru yapabilirsiniz.

VakıfBank Worldcard Ödeme Sonrası 3 Taksit Yapılandırılabiliyor

İGDAŞ faturanızı ödemeniz sonrasında cep telefonunuza gelecek olan SMS’i cevapladığınızda faturanız 3 taksite bölünecektir. 31 Mayıs 2018’e kadar geçerli olan kampanya için ek bir başvuru yapmanıza gerek yoktur. Fatura taksitlendirme için ödemenin 100 TL – 20.000 TL arası peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. 3 taksit yapılandırması kampanyaya dahil olup herhangi bir ek ücret alınmayacaktır.

ING Bank ile İGDAŞ Doğalgaz Faturalarınızı 3 taksitle ödeyin!

31 Mayıs 2018’e kadar geçerli olan kampanyaya katılmak için BOL GAZ yazıp, 2205’e SMS gönderin.

İş Bankası İGDAŞ’ta 3 Taksit!

İş Bankası Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli kredi kartları ile yapacağınız İGDAŞ ödemelerini Maximum Mobil uygulamamızdan, İşcep Uygulamamızdan, isbank.com.tr İnternet Şubemizden 31 Mayıs 2018‘e kadar taksitlendirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Ölen Kişinin Kredi Borcu Ne Olur ?
Genel Bilgiler, İhtiyaç Kredisi, Konut Kredisi
0 shares0 views

Ölen Kişinin Kredi Borcu Ne Olur ?

28 Ara, 2018

Hepimiz ev, araba gibi kıymetli varlıkları alırken kredi çekmek zorunda kalıyoruz. Bu değerlerinin fiyatlarının yüksek oluşu insanları kredi çekemeye doğru itiyor. 2019 yılına sayılı günler kala kredi olmadan ev almak imkansız hale geldi. Haliyle insanlar bir…

Dolar Ve Euro 2019 Yılında Düşecek Mi ?
Genel Bilgiler
0 shares0 views

Dolar Ve Euro 2019 Yılında Düşecek Mi ?

27 Ara, 2018

2018 yılında rekor artışlar sergileyen döviz kuru ülkemizde iğneden ipliğe her şeyin zamlanmasına neden oldu. Bugün geldiğimiz 27 Aralık 2018 gününde dolar kuru 5.28'den işlem görürken Euro kuru ise 6.04'den alıcı buldu. Ağustos ayında rekor kıran…

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
Bankalar, Genel Bilgiler, Ziraat Bankası
0 shares0 views

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

27 Ara, 2018

Ülkemizin en büyük bankalarından olan T.C Ziraat Bankası milyonlarca emekli vatandaşın, memurun ve öğrencinin para kasası olmuştur. Devlet bankası olması nedeniyle tam bir devlet otoritesi ile yönetilen ve her kararı ciddiyetle alan Ziraat Bankası ülkemizde milyonlarca…

Yorum Gönder

Mail adresiniz sitede yayınlanmayacaktır.