Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme ve Sorgulama

23 Eki, 2017
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Kredi almak istediğinizde, bankaların ortak olarak kullanmaya başladığı kredi notu büyük bir önem taşıyor. Kredi sicil affı yasası dahi çıksa bazı bankalar kredi notuna bakarak, kredi notu düşük olan müşterilerine kredi vermeme hakkını kullanıyorlar. Bu durumda kredi notunu yükseltmekten başka çare kalmıyor. Size ait olan kredi notunuz, bankalarda yapmış olduğunuz işlemler, ödediğiniz borçlar ve güncel borçlar gibi birçok etken ile belirleniyor. Haliyle kredi notu yükseltmeye çalışıldığında ödemeleri düzenli yapmak ve borçları kapatıp kurtulmak yeterli olmuyor.

Kredi notu sorgulama ücretli biz hizmettir ve ücretsiz sorgulama için çok az alternatifi bulunmaktadır. İlk defa kredi notu sorgulayan kişiler, 5-9 TL arası ödenen ücreti göze alırken, kredi notunu yükseltmeye çalışan bir kişi uyguladığı tekniklerin işe yarayıp yaramadığını öğrenmek için sık sık kredi notu sorgulaması yapması gerekir. Ödenen ufak tutarlar bu gibi durumlarda yüksek maliyetli olmaktadır. Eğer sizde kredi notu öğrenmek için verilen ücreti ödemek istemiyorsanız, ücretsiz kredi notu öğrenme yöntemlerini inceleyelim.

Akbank Direkt Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme

Kredi almak için çaba gösteren müşterilerden, rapor için para kesen bankalara örnek bir davranışta bulunan Akbank ile kredi notunuzu ücretsiz öğrenebilirsiniz. Akbank hesabınız bulunması durumunda, hesabınızı aktif olarak kullanmasanız veya hesabınızda para bulunmasa dahi sorgulama işlemini ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Ücretsiz sorgulama yapmak için ilk olarak Akbank Direkt uygulamasını Google Play servisinden veya Apple Store’dan indirmelisiniz.

– Akbank Direkt uygulamasını açın ve Akbank hesabınıza giriş yapın,
– Başvuru ve Nakit İhtiyaçlarım menüsüne tıklayın,
– Menüdeki Risk Raporu (KKB) butonuna tıkladıktan sonra, Findeks kredi notu sorgulama işleminizi ücretsiz tamamlayabilirsiniz.

Risk raporunuz banka hesabınızın kayıtlı mail adresine veya raporun gönderilmesini istediğiniz mail adresine PDF olarak iletilecektir.

Halkbank Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme

Ücretsiz kredi notu hizmeti veren bankalardan biride Halkbank’tır. Ücretsiz sorgulama yapmak için Halkbank Mobil uygulamasını Google Play servisinden veya Apple Store’dan indirerek hesabınıza giriş yapın. Ayrıca Halkbank müşterisi olmasanız dahi şubelere giderek kredi notunuz hakkında ücret ödemeden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kredi Notu Öğretmen İçin Ücretli En İyi Çözüm Nedir?

Bilindiği üzere tüm bankalar kredi notu belirlemek için kendi faktörleri dışında ortak olarak Findeks’i kullanmaktadır. Büyük bir kurumsal üye alt yapısına sahip olan Findeks, bireysel müşterilerinde hizmetten yararlanabilmesine imkan tanımaktadır. Ücretli yöntemler arasında en uygun fiyat Findeks’tir. 4 TL +KDV ödeyerek kredi notunuz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Findeks ile kredi notu öğrenmek isterseniz, aylık abonelik yapmadığınıza emin olun https://www.findeks.com/urunler/findeks-kredi-notu linkinde ihtiyacınız olsan sadece Findeks Kredi Notu’dur. Hemen satın al’a tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca operatör şirketlerinden veya hesabınızın bulunduğu bankalardan da kredi notu sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Ölen Kişinin Kredi Borcu Ne Olur ?
Genel Bilgiler, İhtiyaç Kredisi, Konut Kredisi
0 shares0 views

Ölen Kişinin Kredi Borcu Ne Olur ?

28 Ara, 2018

Hepimiz ev, araba gibi kıymetli varlıkları alırken kredi çekmek zorunda kalıyoruz. Bu değerlerinin fiyatlarının yüksek oluşu insanları kredi çekemeye doğru itiyor. 2019 yılına sayılı günler kala kredi olmadan ev almak imkansız hale geldi. Haliyle insanlar bir…

Dolar Ve Euro 2019 Yılında Düşecek Mi ?
Genel Bilgiler
0 shares0 views

Dolar Ve Euro 2019 Yılında Düşecek Mi ?

27 Ara, 2018

2018 yılında rekor artışlar sergileyen döviz kuru ülkemizde iğneden ipliğe her şeyin zamlanmasına neden oldu. Bugün geldiğimiz 27 Aralık 2018 gününde dolar kuru 5.28'den işlem görürken Euro kuru ise 6.04'den alıcı buldu. Ağustos ayında rekor kıran…

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
Bankalar, Genel Bilgiler, Ziraat Bankası
0 shares0 views

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

27 Ara, 2018

Ülkemizin en büyük bankalarından olan T.C Ziraat Bankası milyonlarca emekli vatandaşın, memurun ve öğrencinin para kasası olmuştur. Devlet bankası olması nedeniyle tam bir devlet otoritesi ile yönetilen ve her kararı ciddiyetle alan Ziraat Bankası ülkemizde milyonlarca…

Yorum Gönder

Mail adresiniz sitede yayınlanmayacaktır.