Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

27 Ara, 2018
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Ülkemizin en büyük bankalarından olan T.C Ziraat Bankası milyonlarca emekli vatandaşın, memurun ve öğrencinin para kasası olmuştur. Devlet bankası olması nedeniyle tam bir devlet otoritesi ile yönetilen ve her kararı ciddiyetle alan Ziraat Bankası ülkemizde milyonlarca müşteriye sahiptir. Bundan yüz küsür yıl önce Osmanlı Devleti zamanında kurulan Memleket Sandıkları’nın devamı olan Ziraat Bankası bünyesinde hizmet verdiği müşterilerine bankacılık açısından en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyor. Bunun için kaliteli bir müşteri hizmetleri servisi kuran banka en ufak sorunda bile müşterileri ile yakından ilgileniyor ve sorunlarına hızlıca çare buluyor. Biz de bu nedenden dolayı Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma nasıl yapılır hakkında bir yazı yazmaya karar verdik. Bu yazımızda Ziraat Bankası’nın müşteri hizmetlerine en kısa yoldan nasıl bağlanılır onu öğreneceksiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için uğraşan Ziraat Bankası kaliteli bir müşteri hizmetleri servisine sahip. Sorun yaşayan müşteriler için hızlıca çözüm bulma amacıyla kurulmuş olan bu servise direk bağlanma sayesinde vakit kaybetmeden sorununuzu çözebilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine direk bağlanabilmek için öncelikli olarak 444 00 00 nolu müşteri hizmetleri hattını aramalısınız. Karşınıza çıkacak olan otomatik sesli menüde önce “1” tuşuna basmalısınız. Daha sonra ise sırasıyla “6” ve “0” tuşlarına basmanız gerekmektedir. Bu tuşlamalardan sonra artık Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmış olacaksınız.

Karşınızda bağlanacak olan müşteri temsilcisine banka ile yaşadığınız sorunu kısa ve basitçe anlatmalısınız. Eğer para transferi veya para alımı konusunda sıkıntı yaşamışsanız banka çalışanları bunları kısa sürede halledecek ve sizleri bilgilendirecektir.

Kaliteli bir müşteri temsilcisi hattı olan Ziraat Bankası bu yönde müşterilerine çok fazla değer veriyor ve sorunlarını en kısa sürede halletmeyi temel prensip olarak öne çıkartıyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Ölen Kişinin Kredi Borcu Ne Olur ?
Genel Bilgiler, İhtiyaç Kredisi, Konut Kredisi
0 shares0 views

Ölen Kişinin Kredi Borcu Ne Olur ?

28 Ara, 2018

Hepimiz ev, araba gibi kıymetli varlıkları alırken kredi çekmek zorunda kalıyoruz. Bu değerlerinin fiyatlarının yüksek oluşu insanları kredi çekemeye doğru itiyor. 2019 yılına sayılı günler kala kredi olmadan ev almak imkansız hale geldi. Haliyle insanlar bir…

Dolar Ve Euro 2019 Yılında Düşecek Mi ?
Genel Bilgiler
0 shares0 views

Dolar Ve Euro 2019 Yılında Düşecek Mi ?

27 Ara, 2018

2018 yılında rekor artışlar sergileyen döviz kuru ülkemizde iğneden ipliğe her şeyin zamlanmasına neden oldu. Bugün geldiğimiz 27 Aralık 2018 gününde dolar kuru 5.28'den işlem görürken Euro kuru ise 6.04'den alıcı buldu. Ağustos ayında rekor kıran…

Garanti Bankası Para Transferi (Havale, EFT) Limiti Arttırma
Türkiye Garanti Bankası
0 shares0 views

Garanti Bankası Para Transferi (Havale, EFT) Limiti Arttırma

22 Haz, 2018

Bankacılık hizmetlerinde en çok kullanılan işlemlerden biri olan Havale ve EFT yani para transferleri bankalar tarafından çeşitli sınırlamalara tabi tutulmaktadır. Bu sınırlamalar bankanın güvenlik açığı oluşturmamasını ve müşterinin mağduriyet yaşamamasını amaçlamaktadır. Banka hesabı açarken müşteri temsilciniz…

Yorum Gönder

Mail adresiniz sitede yayınlanmayacaktır.